Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/esprintreklam.com/httpdocs/wp-content/plugins/theme-common/redux/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 272

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/esprintreklam.com/httpdocs/wp-content/plugins/theme-common/redux/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 285

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/esprintreklam.com/httpdocs/wp-content/plugins/theme-common/redux/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 311

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/esprintreklam.com/httpdocs/wp-content/plugins/theme-common/redux/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 323

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/esprintreklam.com/httpdocs/wp-content/plugins/theme-common/redux/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 342
Light Box | Ledbox | Tekstilbox Yapımı – Esprint Reklam

Light Box | Ledbox | Tekstilbox Yapımı

Işık geçirgenliğini kullanılan kumaş özelliğinden alıyor bu sayede, aydınlatma sonrasında üzeri baskılı olan kumaşın tüm sihrini göz alabildiğince yansıtıyor.

Pürüzsüz, genellikle köşe ve çerçevesiz olması da ayrıca çok şık bir baskı deneyimi yaşatır.

Hazırlanan kumaşın çevresi silikon ile dikilerek, kullanılacak aydınlatma kutusuna kolaylıkla adapte edilebilir. Kumaşın baskı ürünleri ile dizayn edilmesi, canlı renklerin ve gerektiğinde kabartmalı biçimde şekillendirilmesi de, göze üç boyutlu görüntü ahengi ile yansımaktadır.

Açık hava reklamcılığı, billboard reklam, poster reklam, stant reklamı, pano reklam ve daha birçok alanda lightbox baskı ile harikalar yaratabileceksiniz.

Light Box Fiyatları

Birçok ürün seçeneğinde olduğu gibi, lightbox fiyatları da müşteri talebine veya standart ölçü özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlandırma hakkında bilgi ve detaylarına, iletişim kanallarımız aracılığı ile bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Ürün boyutları, basım tekniği özelliği,  baskı yapılacak kumaş kalitesi daha birçok baskı malzemesi ( dolgu, renk yoğunluğu, çerçeve, ışıklandırma vs. ) göz önüne alınarak fiyatlandırması yapılmaktadır.

Ön çalışma için istenilen boyutlarını bildirerek, fiyatlandırma açısından müşteri bilgilendirme konusunda bize yardımcı olabilirsiniz.

Lightbox Tekstil Kumaş

Arka plan aydınlatması mantığına dayanan lightbox ‘larda, kumaş özelliği olarak ince ve dayanıklı saydam özellikli kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşların bir diğer özelliği ise, su geçirmeyen ve üzerindeki baskı renklerini çok uzun süreler canlı tutabilmesidir.

Tasarımın üzerinde kolaylıkla uygulanabilir olması sayesinde,  kumaşın buna rağmen uzun ömürlü şekilde reklam ve tanıtım ihtiyaçlarına karşılık vermesi de, müşterilerimiz açısından maliyeti minimum kazandırdıkları maksimum düzeydedir.

Kumaş özelliği olarak, Latex veya UV baskı ile hazırlanmaktadır. Sonradan basılan tasarımların değiştirilmesine olanak sağlayan silikon fitil olarak hazırlanır. Bu sayede, montesi oldukça kolaydır ve istenildiği anda çerçeve değişimi sağlanabilir.

Tek taraflı veya çift taraflı olarak üretimi mümkündür. Bu nedenle, çerçevesinin iki tarafında da aydınlatma özelliği ile yansıtılması mümkündür.  Lightbox kumaş baskısı, kolaydır. Hayal gücünüze bağlı olarak çizim ve tasarım olanakları sınırsızdır. Buda eşsiz ve dikkat çekici reklam çalışmaları için şirket açısından son derece avantaj sağlar.

Kullanım Alanları ve Özellikleri

– Tasarım anlamında sınırsız seçme özgürlüğü sunar. Sadece hayal gücünüze bağlıdır neredeyse.
– İmal edildikten sonra kullanımı oldukça kolaydır, sökme – takma işlemi kolaylıkla yapılabilir. Bu sayede, her defasında değerlendirilmek üzere farklı konseptlerde de kullanılabilir mekânlar olarak.
– Benzer reklam ürünleri aksine, çok daha az yer kaplar. Üstelik mağaza veya kullanıldıkları alana bağlı olarak duvarlarda, köşelerde, vitrinlerde rahatlıkla kullanılır ve alan tasarrufu sağlar.
– Işığı kaynağından yansıtır, yani led ve aydınlatma cihazlarından çıkan ışığı baskı hatlarını belli edecek şekilde uygulanmaktadır. O yüzden, dışarıdan gelen ışığı yansıtma ve matlaşma gibi sorunlar yaşatmaz.
– Kumaş özelliğine bağlı olarak, yıpranma payı çok düşüktür. Bu nedenle dayanıklı bir ürün türüdür. Canlı, dolgun ve parlak renkleri uzun süre kaliteli şekilde muhafaza edebilir baskı üzerinde.
– Maliyeti açısından da son derece bütçeye uygundur.

Gönder
Scan the code
Merhaba,
Aklınıza takılan bir konu var mı?
Size nasıl yardımcı olabilirim?