Light Box | Led Box | Tekstil Box Nedir? Lightbox Pano

İngilizceden çevirdiğimizde , “ışık kutusu” diyebiliyoruz da;  ışık kutusundan daha büyüleyici bir görüntüsü olduğunu hemen başında belirtmek isteriz. Zira ismi güzel olan şeylerin artık isminden de güzel olduğu bir teknoloji çağındayız.

Özellikle bu teknoloji çağında, bilinenlerin çok ötesinde çıkan tasarımlar,  ürünler ve akla gelecek birçok yenilik hayatımıza girmeye başladığında bir daha kolay kolay çıkmıyor malum. İşte Light Box ‘da tamda böyle bir teknoloji harikası ürün ve teknik.

Bilinen benzer baskı ve reklam ürünleri arasında, standart ya da geleneksel diyebileceğimiz birçok kavramı değiştirecek bu teknik ile artık gözler her zamankinden daha çok üzerinize kilitlenecek.

Çünkü geleneksel ışıklı baskıların artık kâğıt üzerine değil, kumaş üzerine baskısı sayesinde çok daha dolgun, çok daha canlı bir baskı kalitesi yakalıyorsunuz Lightbox baskı’da.

Aynı zamanda, benzerlerine oranla daha kullanışlı bir baskı yapısı var. Kumaş üzerinde yaratılan bu harika tasarımlar sayesinde; tek taraflı – çift taraflı, kübik, dinamik ve hatta özel bükümlü modelleri de artık Light Box’ı tercih etmeniz için bizce yeterli ve geçerli sebeplerden birkaçı.

Gönder
Scan the code
Merhaba,
Aklınıza takılan bir konu var mı?
Size nasıl yardımcı olabilirim?