LIGHT BOX LED PANO| LED BOX | TEKSTİL BOX

Aynı zamanda, benzerlerine oranla daha kullanışlı bir baskı yapısı var. Kumaş üzerinde yaratılan bu harika tasarımlar sayesinde; tek taraflı – çift taraflı, kübik, dinamik ve hatta özel bükümlü modelleri de artık Light Box’ı tercih etmeniz için bizce yeterli ve geçerli sebeplerden birkaçı.

Lightbox Baskı

Klasik baskı çeşitlerine göre, esnek yapısı ve daha kullanışlı portatif malzemelerden üretilmesi lighbox baskı’nın son senelerde daha çok tercih edilmesine neden olmaktadır. Kumaş üzerine uygulanan çizim, tasarım ve özel dizaynların ışığın sihri ile buluşturuyoruz. Bu sihir, aynı zamanda firmalar için daha az maliyet ve çok daha farklı alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Reklam alanındaki son gelişmelerden biridir, baskı teknolojisi açısından son derece kolay ve pratik bir çözümdür. Bu nedenle, çevremizde daha sık lightbox tabelalar görmeye başlıyoruz aslında. Siz neden bir an önce keşfetmiyorsunuz?

Light Box Led Pano

Boyutları kullanılacak alan ve müşteri tercihlerine göre ayarlanan Led panolar üzerine, light box teknolojisi ile hazırlanmış kumaş parçaları ile kullanılmaktadır. Light Box Led Pano, birçok işletme açısından ayrıca maliyeti ve daha hafif bir malzeme ile üretilmesi nedeniyle birçok alanda kullanılmakta.

Lightbox kumaş baskı, modern reklam mecraları açısından da son derece kullanışlıdır. Stantlar, sergiler, AVM’ler, mağaza girişleri ve vitrinleri, sinema salonları ve daha birçok açık kapalı alanda kullanımı hızla artmakta.

Lightbox alimünyum kasa seçeneği, genellikle kare, dikdörtgen çerçevelerin kullanımı tercih edildiğinde daha uygundur. Birçok baskı kasası türünden ziyade, hafif ve sağlam olması tercih edilmektedir.Gönder
Scan the code
Merhaba,
Aklınıza takılan bir konu var mı?
Size nasıl yardımcı olabilirim?