Işıklı Işıksız Sergi Kurulumu Ve Ekipmanları

Sergi Ekipmanları

Sergi ile sanatseverlere taşınabilir ya da taşınamayan sanat eserlerinin bir mekan içerisinde toplu bir şekilde sunulması sağlanmaktadır. Bu bahsi geçen sanat eserlerinin ayrıntılarını daha fazla gözler önüne sermek ya da daha dikkat çekici hale getirmek amacı ile kullanılan bazı ekipmanlar bulunmaktadır.

Bu ekipmanlardan biri de Light Boxlardır. Light Box vasıtası ile söz konusu eserlerin tüm ayrıntıları ışık yansıtılarak sanatseverlerin gözlerinin önüne serilmiş olacaktır. Söz konusu Light boxların çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Firmamızı tercih ederek bu çok çeşitli ekipmanlardan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Lighbox sistemleri sayesinde sanat eserlerinizin vurgusunu dilediğiniz gibi yapabilecek ve sanatseverlerin tüm ayrıntıları daha net bir şekilde görmesini sağlayacaksınız. Bu ürünler piyasadaki diğer ürünlere nazaran çok daha kolay kullanılıyor olması ile dikkat çekmektedir.

Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Teknolojinin her alanda olduğu gibi bu alanda da gelişim göstermesi ile beraber ışıksız sistemler neredeyse yok denecek kadar azalmıştır. Lighbox ürünleri oldukça kolay bir şekilde kurulabilmektedir. Işıklı kumaşa baskı işlemi de yapılmaktadır. Bu panelleri uzun yıllar boyu birçok amaca hizmet etmesi için kullanabilirsiniz.

Sergilerde ziyaretçileri lightbox ışıkları sayesinde adeta büyüleyebilirsiniz. Çünkü bu ışıklar sayesinde eserlerin kopyaları çok daha ayrıntılı bir şekilde incelenmiş ve dikkat çekilmiş olacaktır. Firmamızda bulunan ürünleri yalnızca bir kez alarak tüm sergilerinizde kullanmanız mümkündür. Ürünler tek kullanımlık değildir. Bir kere aldığınız zaman uzun yıllar boyunca pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu aydınlatma sistemi ilk bakışta küçük bir ayrıntı gibi görünüyor olsa da aslında öyle değildir. Zaten sergilerde ziyaretçilere sunulan eserlerin büyük bir çoğunluğunda en önemli noktalar her zaman ayrıntılardır. Bu nedenle sergilerde ya da müzelerde bu tip ayrıntıları ön plana çıkaracak ekipmanlara ihtiyaç duyarız. Lighbox da bu ekipmanlar arasında en önemlisi ve en gelişmişidir diyebiliriz.

LightBox Çeşitleri

Sergileriniz de çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz lightboxları firmamız ile iletişime geçerek temin edebilirsiniz. Bu çeşitleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Tek Taraflı Lightbox

Bu lightbox çeşidinde isminden de anlayacağımız üzere tek taraflı görsel olacak şekilde ayarlanması yapılmaktadır. Kurulumu ise oldukça basittir. İster iç mekanda isterseniz de dış mekanlarda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çift Taraflı Lightbox

Lightboxların iki tarafında görsel olanlarına ise çift taraflı lightbox şeklinde isimlendirilmektedir. Dekoratif olarak da kullanılabilmektedir. Sergilerinizde iç ya da dış mekanlarınızda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Küp Lightbox

Tasarımı oldukça şık olan küp lightboxlar özel olarak üretilmektedir. Müşterinin talepleri doğrultusunda 4 ya da 5 tarafında görsel bulunmaktadır.

Ayaklı Lightbox

Ayaklı bir tasarıma sahip olması sebebi ile tek başına ayakta durabilmektedir. Bu tasarımı da yine hem dış hem de iç mekanlarda kullanabilirsiniz.

Gönder
Scan the code
Merhaba,
Aklınıza takılan bir konu var mı?
Size nasıl yardımcı olabilirim?