Farklı Tasarımlarda Lightbox – Ledbox Modelleri

Lightbox, hem dekorasyon hem de reklamcılık alanlarında sıklıkla tercih edilen bir araç olarak kabul edilmektedir. Özellikle de fuar ve sergi alanlarında lightbox ışıklı pano kullanımı oldukça yaygındır. Bunun haricinde reklam ve pazarlama açısından önemli olan bu ürünü mekanların önünde de kullanabilirsiniz. Lightbox tabela ile markanızı daha iyi bir şekilde tanıtarak pazarlamanızı yapabilirsiniz.

Fark tasarımlarda ürünler için seçeneklerimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Tek taraflı ya da çift taraflı modellerden biribi seçerek çeşitli alanlarda markanızı gösterebilirsiniz.

Reklamın En İyisi Lightbox ile Yapılır

Söz konusu markanızı en iyi şekilde tanıtmak olduğunda lightbox gibi reklam araçlarını mutlaka tercih etmelisiniz. Pazarlama ve reklamda günümüzün en sık tercih edilen araçlarından olan bu ürünlerin farklı çeşitlerini de bulabilirsiniz. Çeşitli etkinliklerde kullanabileceğiniz bu ürünler ile markanızı tanıtmak çok kolay olacak.

Lightbox nedir diye sorduğunuzda ise bu terimi Türkçe’ye “ışık kutusu” şeklinde çevirerek cevap verebiliriz. Bu ışıklı reklam araçları sayesinde çok fazla çaba harcamanıza gerek kalmadan müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Ürün modellerinden size ve markanıza en uygun olanı seçerek kişiselleştirme şansına da sahip olabilceksiniz. En kaliteli modeller için de bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Markanıza göre şekillenen bu reklam ürünleri için doğru adım attğınızdan şüpheniz olmasın.

Popüler Lightbox Çeşitleri

Lightbox modelleri ihtiyacınıza en uygun şekilde farklılıklar göstermektedir. Tek taraflı ve çift taraflı olarak ayrılan modellere kişiselleştirilmiş bazı tasarımsal ürünler de eşlik etmektedir. Ayaklı modeller de özellikle fuar ya da showroom etkinliklerinde sıklıkla kullanılmakta olan modellere örnektir.

Bunların yanı sıra dinamik, küp ya da özel büküm modellerden birini de tercih edebilirsiniz. Markanızı en iyi şekilde yansıtmak adına dilediğiniz modeli şekillendirme şansına da sahip olabileceksiniz. Lightbox A6 boyutundan daha uzun ve geniş halleri ile hizmet sunan bir reklam aracıdır.

Markanızı kalabalık alanlarda ve etkinliklerde tanıtmak adına bu ürünleri tecih edebilirsiniz. Ürünler hakkında geniş kapsamlı bilgi sahibi olmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Reklam ve pazarlamanın en iyi yansıtıcısı olan bu ürünleri mutlaka denemelisiniz.

Gönder
Scan the code
Merhaba,
Aklınıza takılan bir konu var mı?
Size nasıl yardımcı olabilirim?