Neden Lightbox Kullanmalıyım?

Lightbox henüz Türkiye piyasasına yeni girmiş bir üründür. Çoğu firma Lightbox sistemine geçiş yapmış ve oldukça memnun kalmıştır. AVM’lerde ve birçok satış yapılan firmada kullanılmakta ve her geçen gün kullanan firma sayısı çoğalmaktadır. Peki Türkiye piyasasında yeni bir ürün olan Lightbox neden bu kadar popüler oldu? Lightboxların tercih edilme sebepleri nelerdir? Gelin bir göz atalım.

Lightboxların tercih edilmesinin birkaç nedeni vardır. Bunlardan birisi hiç şüphesiz ki canlı renkleri ve parlaklıklarıdır. Firmalar uzun bir süredir böyle bir ürünün yoksunluğunu yaşıyordu. Genel ürünler yeteri kadar dikkat çekmemekte ve firma kalitesine yakışır şekilde şıklık sunmamaktaydılar. Lightboxlar yeni bir şıklık anlayışı ile firmaların ihtiyacı olan kaliteyi ve canlılığı sunarak en gözde reklam araçlarından biri olmayı başardılar. Peki Lightboxlar nasıl bu kadar parlak ve canlı olabiliyor? Lightboxların genel fonksiyonu, içerisindeki ledlerin dış bölgeye takılan kumaşı aydınlatması ile kumaş üzerine basılan baskının parlaması ve dikkat çekmesidir. Bu kumaş %200 UV Baskı şeklinde basılır. Bu şekilde renkler ve detaylar ön plana çıkarak görseli en çarpıcı şekilde sunar. Peki Lightboxların başka ne gibi özellikleri vardır? Biraz da bunlardan bahsedelim. Lightboxlar kullanım kolaylığı açısından yeni bir devir açmış ürünlerdir. Görselin basıldığı kumaşın kenarlarına fitiller dikilir. Bu fitiller sayesinde görselleri en kolay şekilde çıkartıp dilediğiniz başka bir görseli hiçbir yardım almadan takabilirsiniz ve eski görseli dilediğiniz zaman tekrardan aynı şekilde kullanabilirsiniz. Bu özelliği ile sık sık kampanya yapan ya da iç veya dış tasarımını sık değiştiren firmalar için son derece makul ürünlerdir.

Sergi

Lightboxlar fiyat performans ürünleridir. Normal ürünlerde görsel değiştirmek istediğinizde ürünü komple değiştirmek zorunda kalırsınız. Fakat Lightbox görsellerini dilediğiniz kadar değiştirebilirsiniz. Görsel değişimi son derece basittir. Ve bu değişimler sonucunda paneli yerinden oynatmanıza dahi gerek yoktur. Uzun yıllar tasarımınıza şıklık katarlar ve size en iyi şekilde en dikkat çekici şekilde hizmet verirler.

Lightboxlar AVM’lerde, Havaalanlarındai Metro İstasyolarında, Showroomlarda, Sergi Salonlarında, Müzelerde, Ofislerde ve Çalışma Alanlarında kullanabilir.

Language »
Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by