Kullanım Alanları

Show Room

Eşyalarınızı sergilemek için göz alıcı bir ekran mı arıyorsunuz? Lightbox ın ekran kalitesinde baskılarını görmek isterseniz iletişime geçin

Özel Alanlar

Lightboxlar bir odayı tamamen canlandırabilir! Stiller ve mevsimler değişiyor, öyleyse neden görseller değişmesin. Otellerden bekleme odalarına ve evlere kadar, Lightboxlar çerçeveler kenar fitilleri sayesinde ışıklı UV baskıları kolayca çerçeveye takabilirsiniz. Bu sistem şirket ofisleri, oteller, doktor ofisleri, bekleme odaları ve daha fazlası dahi olmak üzere çeşitli ortamlar için mükemmel bir tercihtir.

Perakende Mağazalar

Perakende satışta tasarım oldukça önemlidir. Lightbox panolar ürün sunumunu son derecede şık şekilde yapar ve görsel tasarımınıza büyük bir katkı sağlar. Hemen iletişime geçi mağazanızın görselliğini bir üst seviyeye çıkartmanıza yardım edelim.

Ofisler

Şirket ofisiniz ve showroomunuz, kim olduğunuzu ve neyi temsil ettiğinizi açıklamak için en uygun yerlerdir. Şirketiniz evrim geçirir ve değişir, şirket ortamınız da değişir. Yeni hedefler belirlenir ve karşılanır, takıma yeni yüzler katılır, yeni ürünler ve stiller tanıtılır. Değişim! Bir Lightbox sistemi kurun ve yepyeni bir tasarım için yüksek renkli grafikleri, değişen ve sürekli değişmekte olan şirketinize koyun! Müşterileriniz ve çalışanlarınız, yenilikleri görmekten ve şirketinizin başarılarından gurur ve heyecan duyacaklardır.

Lightbox ayrıca özel duvar bölücüler, ses yalıtımı panelleri, ışık kutusu panelleri, dizin işaretleri ve daha fazlasını yapmak için de kullanılabilir. Çalışma alanınızı nasıl aydınlatabileceğimizi görmek için bize ulaşın.

Etkinlik Alanları

Esprint etkinliğinizin öne çıkmasını sağlayacak çözümlere sahiptir. Etkinlik planlamacıları, fotoğrafçıların etkinliklerde karşılaştığı en önemli konulardan birinin parlaklık ve canlılık olduğunu biliyor! Gergin kumaş levhaları, yeterli parlama ile canlı grafik görüntüler sağlayan mükemmel bir çözüm sunar. Diğer etkinlik grafikleri de zarar görmeden gönderilmesi büyük ve zor olabilir. Gergi kumaşımızla, grafikler dayanıklıdır ve hasar ve nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek için katlanabilir bir sistemi vardır.

Etkileyici göz alıcı, parıltılı etkinlik gösterileri konusunda size yardımcı olup olamayacağımızı görmek için ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Reklam Alanları

Alışveriş merkezleri, Arenalar, Havaalanları ve diğer toplu taşıma istasyonları,  yüksek trafik alanlarındandır. Yön levhalarından reklamlara, tabelalarınızın etkili ve kolay okunabilir olması önemlidir. Lightbox, herhangi bir duvara kolayca monte edilebilen tüm standartlara uyumlu bir ışık kutusu olan germe kumaş sunar. Gergin kumaş levhaları dayanıklıdır, değiştirilmesi kolaydır ve reklam satmanın yanı sıra gürültü azaltma konusunda yardımcı olmak için harika bir yoldur.

Yön ihtiyacınız var? Daha fazla bilgi istemek veya bir toplantı planlamak için lütfen aşağıya tıklayın.

Sergi Salonu

Showroom’unuz, sağladığınız ürün ve hizmetlerle müşterilerinizi şaşırtmak için tasarlanmış, şirketinizin alanıdır. Lightbox çerçeveler, yalnızca şirketinize marka katmaz, aynı zamanda ürün bilgisini de vurgulayabilir. Çerçeveler, showroom’unuza alanlar arasında doğal boşluklar bırakacak şekilde tasarlanabilir veya odanıza heyecan verici görüntüler eklemek için fon olarak kullanılabilir. Lightbox sistemimizin kullanımıyla gergin kumaş grafikleri, mevsim veya kampanya değişikliği ile kolayca değiştirilebilir ve kampanyanıza adapte edilebilir.

Daha fazla bilgi almak ve size uygun çözümlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Vitrin

Onlar kapınızdan önünden geçip gitmeden önce bir açıklama yapın! Etkileyici, renkli vitrinler yalnızca müşterilerinizin orada olduğunuzu bilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizinle birlikte alışveriş yapmaktan heyecan duymalarını sağlar. Light Box hafif alüminyum yapısı ve düşük enerji tüketimi LED ışıkları, vitrinler için mükemmel olmasını sağlar. Müşterileriniz üzerindeki izlenimi artırmak için bu ekranlar çift taraflı olabilir ve doğrudan showroom’unuza gelen insanların ilgilerini çekmeye yardımcı olabilir. Tüm Lightbox Çerçevelerimiz, her bir alana mükemmel uyum sağlamak için özel olarak ölçülür ve üretilir.

Daha fazla bilgi almak veya bir toplantı planlamak için lütfen iletişime geçin.

Fuar Alanı

Hepimiz biliyoruz ki nakliye ve montaj fuarcılık için birleşen iki temel özellik.

Peki ya bu süreç daha kolay olsaydı! Esprint, hafif ve montajı kolay bir fuar standı tasarlamanıza yardımcı olabilir. Alüminyum çerçeveler ve kendinden gergili kumaş sistemi kullanarak size kolaylık sağlar.

Ayrıca, standınız için yeni bir görünüm oluşturmak istediğinizde montajı ve değiştirilmesi kolaydır. Potansiyel bir müşteriyi bir ticaret fuarında etkilemek için zamanınız kısa, o nedenle neden hemen etki yapmıyorsunuz?

Yeni müşteriler çekmeye hazır mısınız? Daha fazla bilgi istemek veya bizimle bir toplantı planlamak için aşağıyı tıklayın.

Müze Ekranları

Müze sergilerinin dayanıklı olması gerekir, ancak yine de seyahat eden sergiler için taşıması ve değiştirmesi kolaydır. XP perakende, güzel fotoğraflar ve bilgilendirme ekranlarından gürültü azaltma sistemlerine kadar çeşitli uygulamalar için Matrix Çerçevelerini kullanır. Çerçevelerimiz özel olarak üretildiğinden, herhangi bir ekrana sığabilir ve hatta alanınıza uyacak şekilde bükülebilir.

Serginizi bir üst seviyeye nasıl getirebiliriz? Daha fazla bilgi istemek veya bir toplantı planlamak için aşağıyı tıklayın.

Language »
Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by